Порошенко заборонив Путіну називати Януковича легітимним

Вівторок, 27 травня 2014, 12:06

Петро Порошенко вважає, що президент РФ не має права трактувати українську Конституцію і визначати, хто є легітимним керівником України.

Про це він заявив в інтерв'ю російському "Комерсанту".

На питання про те, що Путін неодноразово заявляв, що вважає Віктора Януковича легітимним президентом України, Порошенко відповів, що "це думка громадянина Путіна".

"Якщо хтось вважає, що щось в країні не так, подайте до Конституційного суду. Громадянин Янукович може подати до КСУ оскарження рішення Верховної ради про своє відсторонення", - сказав Порошенко.

"І рішення Конституційного суду буде остаточним і оскарженню не підлягає", - додав він.

На репліку журналіста про те, що не було дотримано процедура, Порошенко заявив:

"А хто вам дав право трактувати мою конституцію? Вам, шановний Андрію (Колесніков, журналіст - ред.), чи вам, шановний Володимире Володимировичу (Путін), хто вам дав право трактувати нашу конституцію?"

Ймовірний переможець президентських виборів заявив, що його не цікавить думка іноземців з приводу українських внутрішніх справ.

"Ваша думка як громадянина вашої країни щодо того, хто у мене повинен бути президентом, мене не цікавить. Так само як громадянина Росії думка якого-небудь громадянина Канади, чи громадянина Австралії, чи громадянина Папуа-Нової Гвінеї не цікавить", - заявив Порошенко.

Як відомо, в Росії заявили, що будуть поважати вибір українців.powered by lun.ua