Патріарх Філарет побажав Порошенку мудрості і твердості

Вівторок, 27 травня 2014, 15:16

Глава УПЦ КП, патріарх Філарет привітав Петра Порошенка із обранням на посаду президента України.

Про це йдеться у повідомленні на сайті УПЦ КП.

У ньому зазначається, що ніщо у світі не відбувається без волі Божої, але вона виявляється по різному – як Його промисел і як попущення.

"Використайте владу, дану Вам, щоби сприяти добру та зупиняти і карати зло – і будете мати благословення Господнє та нагороду від Нього, як служитель правди", - сказано у привітанні.

Патріарх Київський і всієї Руси-України побажав Порошенкові благодатної допомоги від Господа, мудрості у словах і справах, непохитної любові до України, твердості волі у добрих ділах.

"Ми просимо Бога допомогти Вам зробити все для відновлення територіальної цілісності України, перемоги над зовнішніми агресорами та їх місцевими поплічниками, для утвердження миру, злагоди та процвітання в нашій країні", - заявив патріарх.

Він також висловив сподівання на те, що під керівництвом Порошенка Україна всіляко допомагатиме "подоланню спровокованого зовнішніми силами церковного розділення, сприятиме веденню діалогу з метою утворення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви".

"Події останнього часу засвідчили тверде і непохитне бажання українського народу бути частиною об’єднаної Європи. Знаючи Вас, як послідовного прихильника європейської інтеграції України, від імені Церкви свідчимо про підтримку цього курсу", - йдеться у зверненні.

Раніше глава Російської православної церкви, патріарх Кирил звернувся до Петра Порошенка як переможця президентських виборів.powered by lun.ua