Військових з бригади, яка найбільше постраждала в АТО, виведуть із Донбасу

Вівторок, 27 травня 2014, 20:12

Військовослужбовців 51-ї механізованої бригади, зокрема 3-го батальйону, який найбільше постраждав під час антитерористичної операції під Волновахою, виведуть із Донецької області.

Про це в Луцьку 26 травня повідомив журналістам офіцер регіонального медіацентру Міністерства оборони Володимир Скоростецький.

"...Військовослужбовці 3 батальйону, який найбільше постраждав під час АТО, зазнав найбільших втрат, будуть виведені з території Донецької області. Інші підрозділи будуть виведені для перенавчання, на (територію) одного з військових підрозділів на півдні України," - сказав він.

Скоростецький зазначив, що це рішення було ухвалене після вчорашньої зустрічі жінок з Волині із заступником міністра оборони Петром Мехедом.

Також він повідомив, що слідча комісія прокуратури, яка розслідує напад на блокпост біля Волновахи, відкрила два кримінальні провадження.

Одна з основних версій трагедії - підлий напад терористів, що видавали себе за мирних жителів.

Як відомо, Донецька прокуратура з нагляду за дотриманням законів у військовій сфері почала розслідування за фактом нападу терористів на блокпост військовослужбовців Збройних сил поблизу міста Волноваха в ніч із 21 на 22 травня.

Повідомляється про загибель 16 військовослужбовців під час антитерористичної операції 22 травня.

Українські новиниpowered by lun.ua