США закликали РФ посприяти звільненню місії ОБСЄ

27 травня 2014, 21:54

США закликають Росію використовувати свій вплив на сепаратистів для звільнення чотирьох представників спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, з якими зник зв'язок 26 травня в Донецькій області.

Про це сказала представник Державного департаменту США Дженніфер Псакі під час брифінгу у Вашингтоні, трансляція якого велася на сайті Держдепу.

Вона нагадала, що 26 травня зник зв'язок із чотирма представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Реклама:

Зокрема, вона сказала, що зв'язок було втрачено після прибуття цієї команди до блокпосту, що розташований неподалік від Тореза Донецької області.

"Ми засуджуємо це викрадення й закликаємо Росію використовувати свій вплив на бойовиків, щоб забезпечити безпеку цієї команди й негайно звільнити їх", - сказала Псакі.

Представник Держдепу нагадала, що спеціальна моніторингова місія ОБСЄ працює в Україні з березня для того, щоб сприяти зняттю напруги й забезпеченню безпеки.

РЕКЛАМА:

Як відомо, МЗС стурбоване відсутністю зв'язку з 4 представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ із спостереження за правами людини в Донецькій області.

У вівторок ОБСЄ заявило про зникнення зв'язку із чотирма представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ за спостереження за правами людини в Донецькій області.

Українські новини

США
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування