Лідери Заходу не хочуть стояти поруч із Путіним - Bild

Середа, 28 травня 2014, 13:59

6 червня президент Росії Володимир Путін приїде на 70-ту річницю висадки союзників у Нормандії, але на Заході не хочуть сидіти поруч з Путіним.

Про це пише німецьке видання Bild.

Як зазначає газета, за лаштунками ведуться інтенсивні переговори про те, яким чином Захід може досить чітко висловити протест з приводу дій Росії по відношенню до України і анексії Криму.

Деякі глави іноземних держав та урядів, в тому числі президент США Барак Обама і королева Великої Британії Єлизавета II, заздалегідь дали зрозуміти, що не бажають сидіти на трибуні поряд з російським лідером і фотографуватися з ним.

Відомство федерального канцлера Німеччини також переконане в необхідності продемонструвати явну дистанцію стосовно Путіну, зазначає видання.

"Оскільки скасування запрошення або демонстративне виключення Путіна, який є представником країни-переможниці, буде розцінено як образу, розглядається, зокрема, можливість відмови від двосторонніх переговорів з Путіним під час заходу", - йдеться в статті.

Зрештою, зазначає Bild, всі подібні організаційні питання - хто з ким буде стояти і сидіти - належить вирішити господині свята - Франції.

inopressa.rupowered by lun.ua