Кадиров: Чеченці на південному сході України є

Субота, 31 травня 2014, 16:30
На південному сході України перебувають до 14 вихідців з республіки, причому одна людина загинула, ще четверо отримали поранення.

Про це заявив глава Чечні Рамзан Кадиров в програмі "Вести в суботу" Сергію Брільову, пише РИА-Новости.
 
"Сьогодні українські ЗМІ заявляють, що перебувають на південному сході, в Донецьку чеченські спецпідрозділи. Це абсолютна неправда ... Там всього, за нашими підрахунками, 14 чеченців", - заявив він.

Як відомо, в середу, 28 травня, Кадиров заявляв, що влада Чечні не зобов'язана стежити за тим, хто з чеченців поїхав підтримувати терористів в Донецьку.

"Я офіційно заявляю, що... жодні "чеченські військовослужбовці" і, тим більше, "військові колони Чечні" в конфлікті не беруть участі", - повідомив він у своєму Instagram.
 
"Якщо ж в зоні конфлікту хтось бачив чеченця, то це його особиста справа. Чеченців три мільйони і дві третини з них проживає за межами ЧР, в т.ч. на Заході. Ми не можемо і не повинні знати, хто з них куди їде, як не знали в Києві, хто з українців їхав воювати в Грозний", - написав Кадиров.

Як відомо, українські силовики запевняють, що в Донецьку останнім часом з'явилося багато бойовиків кавказької національності.

Мер міста заявляв, що серед знищених бойовиків є житель Грозного та інших міст Чечні.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування