СБУ оголосила Клименка у розшук. Він назвав це "фейком"

Субота, 31 травня 2014, 19:55

Служба безпеки України оголосила в розшук колишнього міністра доходів і зборів Олександра Клименка.

Інформація про це розміщена на сайті Міністерства внутрішніх справ у розділі "особи, які переховуються від органів прокуратури".

Клименко підозрюється у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 с. 364 Кримінального кодексу (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Відзначається, що суд видав постанову на затримання підозрюваного з метою приводу.

Згідно з інформацією, екс -міністр зник з поля зору українських правоохоронців 21 лютого.

Як відомо, ГПУ, яка проводить досудове розслідування за фактом зловживання владою та службовим становищем Клименка, викликає його для проведення слідчих дій.

Також у відомстві заявили, що в ході досудового розслідування встановлено, що протягом 2012-2013 рр.. екс -міністр організував функціонування на території країни схеми ухилення від сплати податків підприємствами реального сектора економіки.

"В результаті незаконної діяльності окремих підприємств і самого Клименка, бюджету України завдано збитків на суму понад 6 млрд. грн.", - вважають в ГПУ.

Крім того, СБУ звинуватила екс-міністра у фінансуванні провокацій, які відбулися в Одесі 2 травня.

Пізніше стала відома реакція самого Клименка на дане повідомлення.

"Сьогодні з'явився ще один мій аккаунт в інтернеті - на сайті МВС. Бачу, що він користується популярністю, але, як прийнято говорити сьогодні, цей аккаунт фейковий", - написав екс-міністр у своєму Фейсбуці.

Він заявив, що висунуті проти нього звинувачення безпідставні, а справи - сфабриковані.

Клименко запевняє, що не відмовляється від виконання процесуальних вимог чинного законодавства України.

"Мої адвокати готові розглядати всі питання цієї "справи", але їм відмовляють у можливості ознайомитися з матеріалами слідства", - наполягає екс-міністр.

Українська правдаpowered by lun.ua