Майданівці переїхали з КМДА до "Гімалаїв"

Середа, 11 червня 2014, 13:20

Активісти Майдану, які за домовленістю з новообраним мером столиці Віталієм Кличком покинули стіни КМДА, не роз'їхалися по домівках, а перейшли до інших приміщень.

Про це "Укрінформу" повідомив польовий командир 8-ї Афганської сотні Антон Мулкахайнен, який зараз разом зі своїми побратимами охороняє боковий вхід до Київради.

"Так, більшість звідси виїхала. Залишилося відсотків три - ті, хто зголосилися допомагати у ремонті. Інші ж в основному переїхали в готель "Дніпро" та раніше зайняте активістами кафе "Гімалаї" на Хрещатику", - сказав він.

Слова Мулкахайнена підтвердила й десятниця Івано-Франківської сотні Катерина, яка відмовилася назвати своє прізвище.

"Я пішла на компроміс з новою владою і зі своїми людьми переїхала у готель "Дніпро" днів 4 тому. Таких, як я, на 6 поверсі десь чоловік 15. На 5 поверсі також є ті, хто був у КМДА раніше. Майже всі сюди перейшли", - розповіла вона.

Активістка додала, що частина мешканців КМДА оселилася в новому наметі на Майдані, деякі - в кафе "Гімалаї".

Водночас заступник директора готелю "Дніпро" Лариса Хархун зазначила, що люди у камуфляжному одязі, які позиціонують себе майданівцями, безоплатно проживають у них з 1 квітня.

"1 квітня Правий сектор виїхав звідси (з готелю), а зайшли ці люди, які назвалися самообороною. Зайняли 5-6 поверхи, там 59 номерів. Обіцяли 25-26 травня звільнити, але не звільнили. Ми не контролюємо ситуацію", - підкреслила вона.

powered by lun.ua