Силовики підбили 2 танки й іншу техніку терористів. 4 військових загинули

П'ятниця, 13 червня 2014, 12:10

Силовики підбили 2 танки в зоні антитерористичної операції, знищили 3 БТР, 2 вантажівки бойовиків і 2 машини з крупнокалиберными кулеметами ДШК.

Про це повідомляє ініціатор "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук у Facebook.

За даними його групи, у зоні антитерористичної операції відбулася низка бойових зіткнень сил АТО з терористами.

"Українськими силовиками підбито 2 танки, які раніше прибули в розпорядження бойовиків із Росії. Також силами АТО знищено 3 БТР; 2 вантажівки, які перевозили бойовиків і зброю; 2 одиниці автотранспорту з установленими крупнокаліберними кулеметами ДШК", - написав Тимчук.

"У прикордонних районах з Росією силами АТО блоковані й захоплено 3 автоколони, які вторглися з Росії. Захоплений автотранспорт перевозив боєприпаси й зброю, які призначалися для терористів", - повідомив він.

Як повідомили у Міноборони, перехоплення колон відбулось неподалік від Сніжного.

"Ударами бойових вертольотів знищено автомобільну колону, що вторглася з боку Російської Федерації. Після ударів вертольотів був висаджений повітряний десант, який завершив розгром противника", - розповіли в МОУ.

За даними "НикВестей" в повітряному десанті брали участь бійці 79-ї окремої аеромобільної бригади з Миколаєва.

За даними військових, втрати терористів склали: 12 одиниць автомобільної техніки та понад 40 бойовиків, які перевозили значну кількість зброї російського походження. Зокрема, переносні зенітно-ракетні комплекси (ПЗРК), протитанкові рушниці та стрілецьку зброю."

За даними ІС, у ході бойових зіткнень "4 українських силовики загинули, поранених – 31".

Точних даних про втрати терористів немає, додає Тимчук.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!