"Донбас" посилив розвідку безпілотниками, запускають школу військових пілотів

Субота, 14 червня 2014, 14:20

Батальйон "Донбас" закупив шість безпілотників для ведення розвідувальної діяльності на прикордонних територіях.

Про це повідомили у прес-службі батальйону.

"Рушійною силою прогресу (для забезпечення оборонноспроможності країни) зараз виступають саме добровольчі батальйони спецпризначення. Однією з головних задач при цьому є вибудовування модернової системи розвідки", - зазначили у батальйоні.

Також там зазначили, що створюють базу безпілотників, оснащених найсучаснішим розвідувальним обладнанням.

"Спільно з Ukrstream запускаємо школу військових пілотів, які пройдуть навчання і зможуть керувати безпілотними літаками і коптерами. Це дозволить нам бути в курсі переміщень супротивника і бачити цілісну картину подій у тому, чи іншому районі",- підкреслив командир батальйону Семен Семенченко.

Станом на 14 червня батальйоном придбано 6 безпілотників, які здійснюють спостереження за об'єктами, розташованими на кордоні.

"Завдяки такій системі спостереження дані про пересування терористів фіксуватимуться. І надалі використовуватимуться для винищення диверсійних групп", - зазначив Семенченко.

Також він зазначив, що така кількість безпілотників є недостатньою, тож батальйон звернувся до всіх небайдужих по допомогу: кошти на закупівлю можна перевести на картку Приватбанка – 6762462680393433.

Українська правда powered by lun.ua