Кільце навколо терористів замикається - Парубій

Понеділок, 16 червня 2014, 15:21

Росія продовжує озброювати і закидати бойовиків на Сході України, але українські сили замикають кільце лінії стримування по кордону.

Про це розповів на прес-конференції у понеділок секретар РНБО Андрій Парубій.

"Продовжується, фактично, російське військове вторгнення, і ми маємо справу з російськими окупантами, з російською армією, яка озброює бойовиків і яка інтенсивно перекидає їх на Схід нашої країни", - заявив він.

Парубій також спростував заяви Путіна про відведення його військ від кордону з Україною.

"Тільки за останню добу, не зважаючи на заяви президента Путіна, у нас є дані, що збройні сили РФ до прикордонних з Україною пунктів передислокували окремі підрозділи 76-ї Псковської окремої десантно-штурмової дивізії", - заявив секретар РНБО.

За його даними, близько 150 десантників цієї бригади з технікою перекинули літаками до пункту Мілерово, що за 20 кілометрів від українського кордону.

Парубій розповів, що є інформація, що до кордону з Україною планують перекинути батальйонно-тактичну групу берегових військ Північного флоту Росії.

"Чисельний склад збройних сил РФ біля кордону України нараховує 16 тисяч військових, на території Криму - до 22 тисяч військових, і на території Придністров'я – до 3,5 тисяч", - заявив Парубій.

За його словами, всі ці військові готові до агресивних дій щодо України.

Разом з тим він розповів, що українські військові та прикордонники за останні дні зуміли з боями зупинити 7 автоколон бойовиків та повернули контроль над значною ділянкою українського кордону.

"На сьогодні ми з боями дійшли до пункту "Бірюкове" (з півдня – ред.). На півночі, вздовж кордону, від Городища, де знаходились наші підрозділи, вони пересунились до пункту "Новокиївка". Таким чином ми замикаємо лінію стримування", - заявив Парубій.

Українська правда

powered by lun.ua