УКРАЇНА МОЖЕ ВІДГОРОДИТИСЯ ВІД РОСІЇ ПАРКАНОМ

126 переглядів
83
Понеділок, 16 червня 2014, 20:15

Рада національної безпеки і оборони України доручила уряду провести односторонню демаркацію українсько-російського державного кордону.

Про це заявив секретар РНБО Андрій Парубій, пише "Інтерфакс-Україна".

"Доручено Кабінету міністрів України організувати односторонню демаркацію українсько-російського державного кордону, забезпечити його належне інженерно-технічне облаштування відповідно до сьогоднішніх загроз національній безпеці", - заявив він після засідання РНБО в понеділок увечері в Києві.

Крім того, Парубій, доповідаючи про результати засідання, зазначив: "Серед цих рішень слід відзначити будівництво інженерних споруд уздовж нашого кордону й невідкладні заходи для розвідки щодо нейтралізації диверсантів, які проходять на територію України".

Він наголосив, що побудова інженерних споруд і демаркація кордону плануються на всіх ділянках українсько-російської кордону, а не лише на тих ділянках, де тривають бойові дії.

Відповідаючи на уточнююче запитання журналістів з приводу того, чи йде мова про спорудження стіни на кордоні з РФ, яку запропонував губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський, Парубій сказав: "В цьому випадку РНБО доручило Кабінету міністрів розробити план і графік зведення відповідних інженерних споруд".

За його словами, уряд підготує свої пропозиції і план відповідних робіт, після чого буде виділено відповідне фінансування з Державного бюджету України.

"Насправді, досі ми швидкими темпами захищали прикордонну зону ровами і, на жаль, не змогли дійти безпосередньо до Донецька і Луганська. Зараз мова йде про більш складні та більш фундаментальні інженерні споруди, які повинні бути створені Кабінетом міністрів за кошти бюджету ,а Прикордонною службою повинен бути розроблений проект, як це все буде виглядати", - сказав Парубій.

Він додав, що президент України Петро Порошенко поставив завдання виконати це доручення в максимально стислі терміни.

Рішення РНБО вводиться в дію указом президента України.

Як відомо, 7 листопада 2013 року поблизу автомобільного пункту пропуску Сеньківка (Городнянський район, Чернігівська обл.) на Брянсько-Чернігівській ділянці кордону було встановлено перший прикордонний знак у рамках демаркації українсько-російського кордону.

Угоду про демаркацію спільного кордону глави МЗС України та Росії підписали 17 травня 2010 року в Києві, вона набула чинності 29 липня того самого року.

Відповідно до цього документа, було створено спільну демаркаційну комісію, яка на своїх засіданнях вирішує питання, пов'язані з подальшим здійсненням демаркації українсько-російського кордону.

У МЗС України пізніше заявили, що обидві сторони готові розпочати "польові роботи" на кордоні вже у 2012 році, а в Державній прикордонній службі України заявили, що їхнє відомство забезпечене для проведення практичних робіт із демаркації українсько-російського кордону всім необхідним і очікує відповідної команди.

Україна ставить перед собою завдання найближчими роками здійснити демаркацію держкордону з Росією (2295 км) і Білоруссю (1084 км), а також завершити її з Молдовою (1222 км).

Загальна протяжність українського кордону становить майже 6993 км, зокрема 1355 км морської ділянки.

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 144.76.166.---Victor Chupis..
Титаник получил пробоину и через 2 часа исчезнет с поверхности океана. Чтобы противостоять такому вторжению необходима самая современная техника, которая есть разве что у Израиля и США. Израиль не поставит ее - побоится России. Штаты не поставят, поскольку их цель как раз хаос, а не стабильность в Украине. Чем закрывать дыры? Телами мальчишек? Солдат, отправленный в зону боевых действий без бронежилета и индивидуальных средств связи, это убитый солдат. БТР, отправленный в ночной марш без современных приборов ночного видения превращается в гроб на колесах. Прочно забыт афганский опыт, как надо идти в патруль, как надо двигаться на марше, как надо обеспечивать полеты самолетов в конце концов. Такого легкомыслия и непрофессионализма во время моей армейской службы я себе представить не мог. А в украинских верхах половина мечтателей, а половина предателей.
IP: 213.109.236.---Vitalik Ostapenko..
Це має бути будова століття для всіх українців!!!
IP: 91.225.122.---DND..
Я хочу запитати вище керівництво держави яким чином кордон захистить стіна, для диверсантів і техніки стіна не є якоюсь перпоною. Жодного слова про протитанкове і протипівхотне мінуваня. Так стіна зупинить корову яка заблукає чи козу однак для диверсантів це не є перпоною. Тож це є дорога цяцька. Достаньо колючого дроту по периметру міних полей і не сигнальних мін а бойових, шириною в півкілометру. Це дасть 1) зекономити ресурси, 2) не допустить прориву диверсанітв і їх бойової техніки і 3) вивильнить тисячі солдатів від охорони паркану!
IP: 87.236.23.---Borik Stotsenko..
Россия этого не переживет)) На окраине же работают около 10 млн граждан из России)) Я уж молчу про самую древнюю профессию=)))))
IP: 144.76.166.---ksm6..
...давно надо было...
Borik Stotsenko: Россия этого не переживет)) На окраине же работают около 10 млн граждан из России)) Я уж молчу про самую древнюю профессию=)))))
....ну раз это не важно тогда пусть так и будет.....:)
Усі коментарі