Порошенко підтримав перевибори Верховної Ради

Вівторок, 17 червня 2014, 09:22

Президент Петро Порошенко обговорив із лідерами фракцій координацію дій щодо проведення дострокових парламентських виборів.

Як повідомляє прес-служба президента, він наголосив, що запит в суспільстві на повне перезавантаження влади залишається актуальним.

"Я це підтримую", - заявив Порошенко.

Крім цього, на зустрічі у понеділок обговорювали ініціативи президента щодо законопроекту про внесення змін до Конституції, який Порошенко назвав "довгоочікуваним".

"Цей законопроект повністю відповідає нашій ініціативі щодо децентралізації влади і є ключовим елементом нашого мирного плану на Донбасі", - заявив президент.

Він також нагадав про необхідність чіткого розмежування повноважень між президентом, парламентом та урядом задля ефективнішого функціонування системи влади.

Порошенко наголосив на важливості реалізації мирного плану на сході України, ключовим елементом якого є децентралізація влади.

На зустрічі були присутні керівники фракцій ВО "Батьківщина" Сергій Соболєв, Партії регіонів Олександр Єфремов, партії УДАР Віталій Ковальчук, ВО "Свобода" Олег Тягнибок, а також голова депутатської групи "Економічний розвиток" Анатолій Кінах та уповноважений представник групи "Суверенна європейська Україна" Ігор Єремеєв.

powered by lun.ua