Бойовики роблять картинку для російських ЗМІ, обстрілюють Краматорськ

Вівторок, 17 червня 2014, 15:48

Бойовики обстрілюють Краматорськ з метою спровокувати масовий потік біженців, уже є перші жертви, під Луганськом була помічена установка Град.

Про це повідомляє керівник прес-центру АТО Владислав Селезньов.

"Спочатку від цих обстрілів страждав Слов'янськ, люди не знали що їм робити й усі хто міг, залишали місто. Учора терористи переключилися на місто Краматорськ. У місті були помічений вантажний транспорт із установленими на них мінометами й кулеметами", - написав він.

"Бойовиків не турбує доля мирних жителів, які в першу чергу страждають від мінометних обстрілів. Так, у результаті обстрілу Краматорська уже є перші потерпілі. За інформацією від джерел, бойовики й далі будуть продовжувати нагнітати паніку й провокувати масовий потік біженців з міст на сході України, так, як це було зроблено в Слов'янську", - повідомив Селезньов.

Він зазначив, що сили бойовиків, як фізичні так і технічні "висихають". 

"Для бойовиків дуже важливо зрежисерувати картинку для російських ЗМІ про нещастя й хаос у населених пунктах на сході України", - пояснив він.

 
"Для реалізації цих цілей бойовики знищують життєво важливі для життя міст артерії електро й водопостачання. У ці дні працівники енергетичної компанії в Слов'янську змушені під прикриттям сил АТО, фактично в бойових умовах проводити ремонт ушкодженого обладнання", - зазначив Селезньов.

"Для цих же цілей у Луганській області бойовики використовують системи залпового вогню БМ-21 Гради, якими вони напередодні обстрілювали житлові будинки в Добропіллі. Учора установка Гради була помічена під Луганськом", - додав він.

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.