Прокурора Києва перевірять, а його підлеглих відсторонили з посад

Вівторок, 17 червня 2014, 21:57

Щодо прокурора Києва Миколи Герасимюка проведуть службову перевірку, а трьох його підлеглих тимчасово відсторонили від посад після відповідних вимог представників "Правого сектора".

Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури у вівторок ввечері.

Крім того, за власним бажанням звільнився з посади прокурор Васильківського району Київської області, до якого у активістів також були претензії.

Як відомо, у вівторок активісти "Правого сектора" пікетували Генеральну прокуратуру України з вимогою відставки прокурора Києва.

Учасники акції висловили думку, що Герасимюк фальсифікував кримінальні справи стосовно мирних протестувальників.

У Генпрокуратурі пообіцяли представникам "Правого сектора" надати відповідь на їхню вимогу до 16.00.

Як пояснив журналістам глава київської облорганізації "Правого сектора" Ігор Мазур, 10 квітня 2014 року в Генпрокуратуру була передано звернення сотників Майдану і громадянського активу про необхідність кадрових рішень стосовно прокурора Києва, його 6-ти підлеглих, а також прокурорів Харківської області, міст Васильків та Вінниці, які за даними активістів, переслідували учасників Майдану.

Раніше в. о. генерального прокурора України Олег Махніцький заявляв, що прокурор Києва Герасимюк не має жодного відношення до фактів фальсифікації кримінальних проваджень щодо активістів Майдану, бо під час подій на Майдані той в органах прокуратури не працював. Більш того, його прийняли на посаду за рекомендацією осіб, безпосередньо причетних до Майдану.

Згідно з інформацією на сайті прокуратури Києва, Герасимюк призначений прокурором столиці 25 березня поточного року. В органах прокуратури працював у 2000-2007 рр..

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua