Найманці з Росії за останню добу масово не вторгалися, але готові

Середа, 18 червня 2014, 10:35

За останню добу на територію України не проникали великі групи найманців або диверсантів із території Росії, хоча в прикордонних районах РФ вони є.

Про це повідомляє ініціатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук у Facebook, який напередодні повідомляв про те, що уздовж кордону зосереджено багато найманців, готових вторгнутися в Україну.

За даними ІС, "за минулу добу не відзначалося проникнення на територію України великих груп (чисельністю понад 50 осіб) найманців чи диверсантів із території Росії".

"На даний момент у прикордонних районах РФ (Ростовська область) подібні групи найманців дійсно ідентифіковані – загальною чисельністю до 600 осіб. У їх складі перебуває до 20 одиниць бронетехніки, а також автомобільна техніка", - повідомив Тимчук.

"Однак інформація про перетин ними державного кордону України не підтверджується", - констатує він.

"Водночас неможливо виключити можливість того, що Росія найближчим часом уведе на українську територію і дані групи, і підрозділи російських військ, сконцентровані біля кордону", - наголошує Тимчук.

За його словами, на даний момент сили Державної прикордонної служби та Збройних сил України продовжують блокувати держкордон.

"Однак про повний його контроль українськими силовиками, на жаль, говорити поки не доводиться", - визнає Тимчук.

powered by lun.ua