ПР припинила політичну діяльність на Донбасі, поки там стріляють

Середа, 18 червня 2014, 22:28

В умовах антитерористичної операції на Донбасі "Партія регіонів" не може проводити політичну діяльність.

Про це журналістам "Новости Донбасса" заявив народний депутат, голова Донецької обласної організації "Партії регіонів" Микола Левченко.

За словами політика, "Партія регіонів" у Донецькій області переходить в режим роботи штабів з надання допомоги мешканцям регіону, які постраждали від бойових дій.

"В умовах проведення бойових дій на території Донецької області вся регіональна структура, всі відділення в містах і районах, всі громадські приймальні, весь апарат обласної організації ПР фактично не має можливості проводити пряму політичну діяльність, і перейшов в режим роботи штабів з надання допомоги мирним жителям, постраждалим внаслідок бойових дій", - сказав Левченко.

"Всі наші громадські приймальні відкриті для допомоги в міру наших сил і наших можливостей для всіх наших земляків. Ми продовжуємо нести відповідальність за кожну донецьку сім'ю і за кожного жителя Донецької області. Приходьте в громадські приймальні, там ви дізнаєтеся конкретні напрямки допомоги, там буде надано все необхідне сприяння вам і вашим родинам", - додав він.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.