МВС готове визволяти своїх полонених, якщо терористи не відпустять

Понеділок, 23 червня 2014, 15:09

Сили антитерористичної операції ведуть переговори про звільнення з полону терористів двох працівників міліції, а в разі зриву переговорів будуть визволяти їх.

Такий висновок можна зробити з заяви Міністерства внутрішніх справ.

"Незважаючи на припинення вогню українськими військовими, злочинні угруповання, які діють під прикриттям так званої Донецької народної республіки, продовжують збройні напади на установи та здійснюють захоплення заручників", - сказано в заяві.

"Так, 20 та 21 червня бойовиками захоплено двох працівників Головного управління МВС України в Донецькій області - майора міліції Задираку Ф.К., та полковника міліції Зайцева О.В., які в складний час продовжували виконувати службові обов’язки з охорони громадського порядку та захисту громадян регіону", - заявляє МВС.

Міністерство розцінює цей тяжкий злочин як продовження терористичних дій із боку сепаратистів.

"У разі зриву перемовин щодо звільнення працівників міліції ми діятимемо погоджено з чітко висловленою позицією президента України: припинення силових дій з нашого боку не означає відмову від позицій захисту", - заявляє відомство.

"Сподіваємося на підтримку в цьому громадянського суспільства та міжнародної спільноти", - додають у МВС.powered by lun.ua