Жінки заблокували рух на трасі Київ-Чоп - затор 20 кілометрів

Вівторок, 24 червня 2014, 15:14

Півсотні жінок заблокували рух на трасі міжнародного значення Київ-Чоп.

Про це повідомляє видання Житомир.Info.

Це мами і дружини житомирських військовослужбовців, які з березня несуть службу на Сході і з того часу не були вдома.

Жінки скаржаться - більшість військовослужбовців знаходяться у польових умовах вже 110 днів без відпочинку, не маючи належного захисту, харчування, а подекуди навіть води.

Мітингувальниці безперервно ходять пішохідним переходом, створивши 20-кілометровий затор.

Таким чином мами і дружини вимагають, аби Міноборони провело ротацію, повернуло військових Житомирського гарнізону у місця їх постійної дислокації.

Дехто з водіїв з розумінням ставиться до протесту і терпляче чекає, втім після кількагодинного стояння у заторі їх терпець уривається, водії зриваються на крик, потім намагаються вмовити жінок припинити протест.

Мітингувальниці ж – непохитні, вони продовжують рухатись переходом, пропускають лише автомобілі медиків, машини з дітьми та людей, які поспішають в аеропорт і пред’являють квитки.

 Жінки невблаганні

До мітингувальників приїжджали голова Житомирської ОДА Сидір Кізін та обласний військовий комісар Микола Залесський, пояснювали, що вплинути на ситуацію не можуть і просили людей розблокувати трасу.

Жінки кажуть: більше місяця оббивають пороги чиновницьких кабінетів, але ніякої реакції на їхні прохання нема, тож продовжують свій протест.

Представники з Міноборони до мітингувальників не приїхали, тож ініціативна група матерів та дружин вирушила автівкою в Київ до Адміністрації Президента і Міноборони, а блокування траси продовжується, зазначає видання.

 На трасі виник затор

У прес-службі МВС повідомляють, що організували об’їзд іншими автодорогами.

Перемовини тривають.

Фото і відео - Житомир.info

powered by lun.ua