СБУ доплатить за АТО своїм силовикам

Середа, 25 червня 2014, 11:59

Служба безпеки вирішила виплатити винагороду в розмірі 100% місячного грошового забезпечення своїм співробітникам за участь в антитерористичній операції.

Про це сказано в наказі голови СБУ Валентина Наливайченка від 12 червня, передають Українські новини.

Згідно з наказом, військовослужбовцям підрозділів Центрального управління, органів, установ СБУ й Штабу Антитерористичного центру за особисту участь в АТО, здійснення заходів щодо забезпечення правопорядку на державному кордоні, відбиття збройного нападу на об'єкти, що охороняються, звільнення цих об'єктів у разі захоплення або спроби насильницького заволодіння зброєю, бойовою й іншою технікою буде виплачена винагорода в розмірі 100% місячного грошового забезпечення, але не менше як 3 000 гривень розраховуючи на місяць.

Винагороду будуть виплачувати від дня фактичного початку участі службовця в операціях і заходах АТО, а виплату припиняти від дня завершення такої участі.

Виплата винагороди буде здійснюється за наказами першого заступника голови СБУ - керівника Антитерористичного центру на підставі мотивованих рапортів керівників підрозділів Центрального управління, органів, установ СБУ, Штабу Антитерористичного, погодженим начальником Штабу або особою, що виконує його обов'язки.

Рішення про виплату застосовується з 1 травня поточного року.

Як повідомлялося, Міноборони заявило розпочало виплату надбавок військовослужбовцям, які задіяні в антитерористичній операції на сході України, з 15 червня.

Однак не всі військові в зоні АТО цю надбавку отримали.powered by lun.ua