Під Слов'янськом думають, що перемир’я укріплює позиції терористів

Субота, 28 червня 2014, 17:25

Продовження режиму припинення вогню на сході України лише укріплює позиції ворога.

Про це заявив начальник блокпосту біля села Билбасівка неподалік Слов’янська Анатолій Мартинюк, повідомляє Радіо Свобода.

"Ми стоїмо практично у полі. Нас можна просто так обстріляти, немає необхідних укріплень. Могли б поставити ФБСи (бетонні блоки) і перекрити бетонними плитами блокпости, де стоять хлопці", – сказав Мартинюк.

За його словами, режим перемир’я вигідний передусім бойовикам, які зводять нові укріплення, облаштовують вогневі точки і перекривають дороги плитами. Також він припустив, що на потреби бойовиків в Слов’янську працює бетонний завод.

"Думаю, що перемир’я оголосили передусім для того, щоби постати перед Європою в гарному образі, щоб показати, які ми миролюбиві, але ж ми насправді вже стільки часу це показуємо, що Європа давно мала б зрозуміти – це по-перше. А по-друге, напевно, є люди, яким вигідна ця війна", – зазначив начальник блокпосту біля Билбасівки.

Нацгвардійці переконані, чим тривалішим буде перемир'я, тим складніше  буде виконувати бойові завдання.

Як відомо, президент Петро Порошенко продовжив режим припинення вогню на сході України на 72 години. Разом з тим  бойовики ігнорують режим перемир'я та систематично обстрілюють сили АТО.

powered by lun.ua