РФ готує і відправляє терористів в Україну - докази СБУ

Субота, 28 червня 2014, 19:51

Українська держава вимагає від російської сторони негайно припинити підтримку терористів.

Про це заявив заступник голови Служби безпеки України Віктор Ягун, повідомляє прес-служба відомства.

Крім того, СБУ вважає за необхідне закриття Росією пунктів вербовки, таборів для підготовки найманців, припинення вербування громадян України та виведення раніше направлених в Україну диверсійно-розвідувальних груп.

Служба безпеки України отримала та оприлюднила беззаперечні докази про функціонування на території Російської Федерації центрів вербування найманців та диверсантів для дестабілізації ситуації і  підтримки терористів в Україні, - зазначили у відомстві.

Здобуто дані про наявність на території Росії, зокрема у Пскові, Таганрозі, м. Шахти Ростовській області, с. Молькіно Краснодарського краю та в Московській області центрів підготовки диверсійних груп для вчинення терористичних актів та диверсій, збройних нападів на українських військовослужбовців і мирне населення.

"Задокументовані факти свідчать, що саме звідти злочинці направляються в Україну з отриманими від російських кураторів завданнями", - запевнили в СБУ.

Використовуються соціальні мережі, де розміщується контактна інформація – номери телефонів, імена контактерів, адреси електронної пошти, маршрути до місць розташування таборів, - розповіли у прес-службі.

Вербування так званих "добровольців" здійснюється головним чином на матеріальній основі, - наголосили у Службі безпеки.

"Погоджуються лише люди без принципів", - підсумував Ягун.

Джерело відео - Служба безпеки України

Українська правдаpowered by lun.ua