Порошенко закликав Путіна не пропускати бойовиків і найманців в Україну

7 переглядів
Неділя, 29 червня 2014, 15:13

Президент Петро Порошенко дав доручення Голові Держприкордонслужби України провести Консультації з Російською стороною щодо контролю за кордоном.

Такими є результати чотиристоронньої телефонної розмови президента Петра Порошенка з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, президентом Франції Франсуа Олландом та президентом Росії Володимиром Путіним. передає прес-служба президента.

Порошенко закликав Путіна посилити режим державного кордону з боку Росії, щоб припинити проникнення на територію України бойовиків і найманців та поставку для них зброї і бронетехніки.

Україна продовжує наполягати на поверненні під контроль Державної прикордонної служби усіх пунктів пропуску.

"Президент дав доручення Голові Державної прикордонної служби України терміново провести консультації з Федеральною прикордонною службою Росії для забезпечення механізму ефективного контролю за україно-російським кордоном", - сказано в повідомленні.

Крім того, під час розмови Порошенко проінформував співрозмовників про те, що Україна у повному обсязі виконує взяті на себе зобов’язання щодо реалізації мирного плану у відповідності з рішенням Європейської Ради і дотримується в односторонньому порядку режиму припинення вогню, яке було проголошено до 22:00 години 30 червня.

Президент зазначив, що протягом останніх діб було зафіксовано чергові факти порушення режиму припинення вогню з боку бойовиків. Порошенко наголосив, що дотримання режиму незастосування сили має відбуватись усіма сторонами.

Він закликав дотримуватися умов мирного плану, припинити напади на українські військові підрозділи та блокпости, звільнити усіх без виключення заручників.

Сторони домовились провести телефону розмову у даному форматі 30 червня. Крім того, було досягнуто домовленість про необхідність подальшої роботи Тристоронньої контактної групи найближчим часом.

Перша телефонна розмова у чотиристоронньому форматі відбулася 25 червня.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua