Жителі Сєверодонецька обіцяють винести бойовиків на вилах

Четвер, 10 липня 2014, 12:17

У Сєверодонецьку після обстрілу житлових кварталів бойовиками жителі пообіцяли винести їх "на вилах", якщо обстріл повториться.

Про це на своєму Facebook написав місцевий депутат Сергій Самарський.

За його словами, "близько 4 години ранку почався обстріл блок постів терористів в Сєверодонецьку".

"Він проводився з важкого знаряддя, про що було чути з розривів снарядів", - розповів депутат.

"Потім, орієнтовно в 4.35, знову був обстріляний район готелю "Мир" і вулиці Лисичанської. Однак, тепер розриви були менш потужні, і різниця між пострілом і розривом складала 3-4 секунди", - додав він.

Під обстріл потрапив готель "Мир". фото Іnformator.lg

Після закінчення обстрілу мирного кварталу, на місце вибухів "першим приїхав журналіст російського телебачення, у супроводі двох козаків, щоб висвітлювати ситуацію".

Терористи обстріляли житловий масив. Фото: informator.lg

"Вони почали розповідати місцевому населенню, що це Нацгвардія стріляла по місту, щоб залякати населення, яке не бачить, що "армія південного сходу" бореться за їх добробут", - розповів Самарський.

За його словами, один з жителів повідомив, що він був артилеристом і що "постріли, зроблені після 4.30 ранку, були зроблені з недалекої відстані, орієнтовно з блокпоста".

Обурені жителі накинулися на журналіста і козаків, "вимагаючи воювати не в житлових кварталах, а вийти в поле і там воювати, і не захищатися живим щитом з місцевого населення".

"І на закінчення пообіцяли, що якщо ще один обстріл буде, винесуть на руках і вилах в поле всю "армію південного сходу", - повідомив Самарський. 

Як відомо, спікер АТО Владислав Селезньов заявляв, що бойовики, обстрілявши блокпост силовиків, розвернули міномети і стали обстрілювати житловий квартал.

Це, за його словами, робиться для того, щоб налаштувати місцеве населення проти сил АТО.

Українська правдаpowered by lun.ua