Росія перекидає в Україну техніку разом зі штатними військовими

Понеділок, 14 липня 2014, 12:08

Росія продовжує перекидати на територію України важке озброєння.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав керівник групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

За його словами, тепер разом з технікою в Україну в'їжджають штатні військові РФ, хоча раніше це були військовослужбовці запасу або найманці, які мають відповідний досвід. 

"Відмінною рисою нинішного постачання озброєнь терористам є те, що його істотна частина укомплектована штатними екіпажами та бойовими розрахунками з числа російських військовослужбовців", — написав він.

"Таким чином, мова йде про повноцінне російське військове вторгнення на Донбас", — додав Тимчук.

За його словами, це також спростовує твердження українських силовиків про контроль над кордоном.

Крім того, за його словами, російські військові обстрілюють українські позиції за допомогою артилерії з території РФ.

Тимчук зазначив, що, починаючи з 30 червня, Росія активно і неприховано перекидає свої війська в прикордонні зони навпроти Сумської та Харківської областей, де не ведуться бойові дії. При цьому частина техніки має розпізнавальні знаки російських "Миротворчих сил".

"На відміну від перекидання російських підрозділів в Ростовську область РФ (навпроти Донецької та Луганської областей України), ця передислокація проводиться демонстративно, без проведення заходів щодо маскування", — повідомив він.

За його словами, це робиться для відволікання українських силовиків із зони АТО. 

Як відомо, кілька днів тому на територію України з Росії двічі входила колона важкого озброєння під російськими прапорами. За словами прес-секретаря Міноборони Богдана Сеника, обидві ці колони вже знищені українськими військовими.powered by lun.ua