Радник Авакова: Один з "Буків" терористів сховали за супермаркетом

Четвер, 17 липня 2014, 20:37

Радник міністра МВС заявляє, що один із двох "Буків", якими володіють бойовики, знаходиться в місті Сніжне.

Про це він написав у своєму Facebook.

"Один з двох "Буків" стоїть зараз за магазином Фуршет в центрі міста Сніжне", - написав він.

Крім того, він зазначив, що "зафіксований факт наявності у терористів установки "Бук", яка була сьогодні зафіксована в районі міст Торез і Сніжне".

"ЗРК "Бук" має максимальну дальність ураження цілей - 25-30 кілометрів. Від Донецька до Тореза - 70 кілометрів. А до Сніжного - 80 км. Тому ніяким чином наші військові на могли збити пасажирський літак", - заявив він.

"Це зробили терористи, яким Путін люб'язно вручив таку грізну зброю як ЗРК "Бук" для захисту від українських ВПС. Вони думали що стріляють по українському військовому літаку. Згубили майже триста ні в чому не винних жителів Європи та Азії!" - підкреслив він.

Він також навів хроніку подій в Торезі і Сніжному, які передували трагедії.

10.00: в Сніжному з'явилося 5 танків з білими прапорами і написами "Оплот". Бойовики, які їхали на техніці, обмотали голови білими пов'язками.

12.00: з боку Шахтарська по Торезу проїхала установка ППО. Місцеві жителі впізнали в ній "БУК".

13.00: 3 танка з написами "Восток" і броньований КамАЗ з людьми і зеніткою на борту проїхали по центру Тореза в бік Сніжного.

15.00: танки з білими прапорами вийшли з центру Сніжного в район кільця на в'їзді. Танки, що проїхали через Торез, теж засвітилися в центрі міста.

15.20: 4 танка "Схід", Урал, КамАЗ із зеніткою та жовтий автобус з бойовиками, чорний джип з червоними номерами виїхали зі Сніжного і через Торез поїхали в бік Шахтарська.

16.20: У районі селища Грабово в Торезі пуском ракети з ЗРК "Бук" був збитий пасажирський літак компанії "Malaysia Airlines", що здійснював рейс Куала-Лумпур - Амстердам.

Лайнер летів на висоті близько 10 кілометрів, коли терористи застосували ЗРК "Бук".

"За офіційними даними, на борту перебувало 280 пасажирів і 15 членів екіпажу.

Терористи підтвердили факт потрапляння ракет в літак, назвавши його АНом, а не Боїнгом", - заявив він.

Українська правдаpowered by lun.ua