Десантники миколаївської бригади вирвалися з оточення з пораненими

34 перегляди
Вівторок, 22 липня 2014, 08:58

Бійцям миколаївської 79-ї окремої аеромобільної бригади вдалося прорвати кільце терористів і вивезти тяжкопоранених у тил.

Представник командування десантної бригади підтвердив "НикВестям" інформацію про вдалу операцію з виведення поранених бійців із оточення, де більше 7 діб солдати перебували під шквальним ракетним і мінометним обстрілом із боку Росії.

Як повідомляє джерело, один із офіцерів четвертої роти другого батальйону героїчно організував виведення, узяв на себе відповідальність і вивів тяжкопоранених бійців із оточення. При цьому джерело уточнює, що чіткого наказу від керівництво АТО він так і не отримав і діяв за особистою ініціативою.

Аналогічно про ситуацію повідомляє волонтер "Народного проекту" Валерій Кисіль. За його словами, так і не дочекавшись чітких команд від генералітету й допомоги, старший офіцер, який перебуває на висоті в оточеної терористами, прийняв рішення вивести з оточення бійців-"резервістів" і поранених.

Усі офіцери й прапорщики залишилися на своїх позиціях.

Як повідомив Юрій Бірюков на своїй сторінці у Facebook, з оточення вивели 75 людей. Серед них є поранені й контужені, змучені тижневим обстрілом танків, мінометів і "Градів".

На даний момент звільненим бійцям надають необхідну медичну допомогу.

Поранені десантники вже в тилу. Їм надають медичну допомогу. Фото Юрія Бірюкова

Позиції української армії в оточеному проросійськими терористами районі, як і раніше, перебувають під контролем сил АТО. До них уже спрямовано підкріплення й бойові з'єднання Збройних сил України для підтримки та здійснення ротації.

Раніше родичі військовослужбовців 79-й ОАЕМБр заявляли, що командування АТО недостатньо підтримує українських солдатів, які потрапили в оточення терористів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua