Томенко каже, що "люди Януковича" зманюють нардепів у нову коаліцію

11 переглядів
Четвер, 24 липня 2014, 13:40

10 депутатів від фракції "Батьківщина" написали заяви про вихід із коаліції.

Про це розповів на брифінгу у четверг депутат Микола Томенко.

Він пред'явив журналістам заяви за підписами Миколи Томенка, Юрія Стеця, Ірини Луценко, Геннадія Зубка, Ігоря Гриніва, Дмитра Андрієвського, Володимира Ар'єва та Олександра Бригинця.

Також пізніше стало відомо, що таку саму заяву написав депутат Руслан Князевич.

Томенко також висловив переконання, що інша частина депутатів фракції, які раніше вимагали ухвалення змін до закону про вибори перед розпуском коаліції, пристануть на пропозицію колег голосувати цей закон вже після розпаду більшості.

"Я переконаний що абсолютна більшість колег із "Батьківщини" готові до позачергових виборів і готові працювати разом на зміни до закону про вибори", - сказав Томенко

Він також повідомив, що "люди Януковича, починаючи з третьої години ранку, коли стало відомо, що "Свобода" і "УДАР" виходять із коаліції, почали роботу щодо формування нової більшості".

"Ця частина людей сьогодні працює з представниками проукраїнських фракцій, говорячи про те, що шанси стати депутатами є не у всіх, а от гроші заробити шанси є. Але я переконаний, що це не допоможе. Ми місяць активно попрацюємо, указ президента з'явиться 24 або 25 серпня а 26 жовтня ми підемо на вибори", - наголосив Томенко.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua