Рада закрито обговорить проблемні закони і відставку Яценюка

Четвер, 31 липня 2014, 09:05

О 10 ранку о четвер, 31 липня, розпочнеться пленарне засідання Верховної Ради у закритому режимі.

Журналістів допускатимуть лише у кулуари парламенту, зазначає прес-служба Верховної Ради.

Згідно з оприлюдненим порядком денним, депутати заслухають інформацію Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних сил України.

Планується розглянути проекти законів про ратифікацію: угоди з Австралією про направлення австралійського персоналу до України у зв'язку з падінням літака "Malaysia Airlines" рейсу MH17, а також угоди з Нідерландами про міжнародну місію захисту розслідування катастрофи "Боїнга".

Депутати спробують повернутися до розгляду змін до Податкового кодексу, змін до держбюджету, а також щодо реформування системи управління газотранспортною системою.

Також заплановано розглянути заяву прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, який подав у відставку, пославшись на розпад парламентської коаліції. З цього питання доповість голова комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Давид Жванія.

Як відомо, раніше депутати Верховної Ради не підтримали урядові пропозиції щодо змін до бюджету, податкових нововведень заради армії та закону по ГТС.

Президент Петро Порошенко закликав парламент визначитися, чи приймати відставку Яценюка. Він висловлював сподівання, що емоції вщухнуть і уряд Яценюка працюватиме далі.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!