У рідному селищі Ахметова йдуть бойові дії

Четвер, 31 липня 2014, 13:21

У Донецьку на території селища шахти "Жовтневий рудник" ідуть активні бойові дії.

Про це повідомляє прес-служба мерії Донецька.

Епіцентром зараз є проспект Кремлівський. Тому звуки вибухів і перестрілок чітко чують жителі Київського й Куйбишевського районів.

У результаті воєнних дій пошкоджена сміттєва машина ТОВ "Екологічна компанія "Громада", яка обслуговувала жителів приватного сектору в районі аеропорту, водій залишився живий. У зв'язку із цим, тимчасово буде припинена робота цієї організації в даному районі.

Через 5 днів, 30 липня, після значних ушкоджень надземного газопроводу діаметром 530 мм від осколків мінометного вогню по вул. Стратонавтів, ремонтно-відбудовча бригада ПАО "Донецькмыськгаз" одержала доступ до огляду газопроводу й оцінки обсягу відбудовних робіт.

Після висновку сапера на предмет відсутності мін та снарядов, що неразірвалися, в зоні робіт Міськгаз почав виявляти пошкодження.
 

Поблизу від газопроводу були виявлено 4 вибухових мінометних воронки.

Стінки сталевого газопроводу товщиною 8 мм були "прошиті" численними осколками мін.

За допомогою автовишки бригада ремонтників провела зварювальні робот. Не дивлячись на домовленості про припинення вогню, почалися постріли з найближчих блокпостів, можливо  важкою артилерією.

Бригада змушена була спішно залишити зону ремонту розташовану у відкритому полі, вивезти автотехніку й перечекати час обстрілу в лісопосадці. У другій половині дня 30 липня ремонтні роботи були закінчені.

Як відомо, "Жовтневий рудник" знаходиться в селища Октябрьскоє – рідному селищі бізнесмена Ахметова. Тут досі є будинки його матері й брата.powered by lun.ua