Медведчук вимагає, щоб Парубій забрав свої слова про "злочинця" назад

14 переглядів
Понеділок, 7 липня 2014, 10:34

Лідер "Українського вибору" Віктор Медведчук вимагає скликати засідання РНБО, на якому спростувати слова її секретаря Андрія Парубія про причетність Медведчука до сепаратистів.

Про це йдеться в його заяві, поширеній прес-службою "Українського вибору".

В іншому випадку Медведчук обіцяє звернутись до суду.

Як відомо, 4 липня Парубій висловив думку, що кум Путіна Медведчук не може бути учасником переговорів щодо врегулювання ситуації на Сході Україні.

На думку секретаря РНБО, "Медведчук сам є злочинцем, який протягом останніх років максимально долучався до того, щоб ця ситуація була створена, фінансував екстремістів і є одним з ключових організаторів, підготовлював заколот в Україні і давав грунт для того, щоб російські війська вторглися на територію України".

Медведчук назвав ці слова Парубія "провокаційними, аморальними й відверто брехливими, а такими, що грубо порушують закон".

"Насправді ж все наведене Парубієм не має жодного відношення до дійсності", - сказано в заяві.

"Керуючись положеннями ст.277 ЦК України, Закону України "Про інформацію" вимагаю невідкладно провести офіційний брифінг РНБО України за участю засобів масової інформації", - сказано в заяві.

Медведчук хоче, щоб на цьому засіданні було спростовано "недостовірну інформацію, оприлюднену секретарем РНБО Парубієм А. 04.07.2014 р.".

"Якщо таке спростування у зазначений спосіб не буде зроблене з боку РНБО України протягом найближчих чотирьох днів, я буду захищати гарантовані мені Конституцією України та її законами права у судовому процесі", - заявив Медведчук.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua