АТО: Бойовики ведуть підпільну терористичну війну

Середа, 13 серпня 2014, 09:29

Бойовики вдаються до застосування тактики підпільної війни.

Про це повідомляє прес-центр АТО.

"Продовжуються обстріли позицій та блокпостів сил АТО. Бойовики дедалі більше застосовують тактику ведення підпільної терористичної війни", - сказано в повідомленні.

"Зокрема, з двох цивільних автомобілів, в районі населеного пункту Петрівка було обстріляно транспорт Збройних Сил України Урал-4320, який здійснював рух у заданий район", - додали в АТО.

"Терористи намагаються чинити опір нашим підрозділам. Однак для них існують лише два шляхи, або здатись, або бути знищеними", - вважають в АТО.

В АТО також додали, що за цю ніч вогневих ударів зазнали позиції та блокпости сил АТО поблизу населених пунктів Стукалова Балка, Шишкове, Нижній Мінченок, Іловайськ, Петрівське, Кринички. Двічі за ніч з танкового озброєння було обстріляно аеродром Луганськ.

Тривають обстріли території України з сторони Російської Федерації. Зокрема тричі з БМ-21, мінометів, танків та артилерії було обстріляно позиції українських піхотинців в районі населеного пункту Степанівка та блокпост поблизу населеного пункту Ільїнка.

Українська правдаpowered by lun.ua