Терористи вночі обстрілювали Донецьк

Четвер, 14 серпня 2014, 10:22

У ніч на четвер терористи продовжували артобстріли Донецька, 1 людина загинула, 11 отримали поранення.

Про це повідомляє офіційний сайт Донецької мерії.

Ніч з 13 на 14 серпня видалася непростою для жителів Будьонівського району та міста Моспине, відзначають у міськраді.

В результаті попадання снарядів у місті Моспине зруйновано покрівлю та перекриттях в житловому будинку №21 по вул. Артема 23 та літня кухня по вул. Артема 21, по вул. Новомоспинська згоріли 6 гаражів та близько 10 сараїв.

Крім того снаряди влучили в територію лікарні №12. 7 пацієнтів терапевтичного відділення лікувальної установи переведені в лікарню №11.

В результаті артбострілів в місті Моспине загинув 1 мирний житель, 11 людей отримали поранення різного ступеня тяжкості.

У Будьонівському районі по вул. 10 лютого будинку №1 через попадання снарядів повністю зруйновані прибудова, літня кухня, сарай, а також постраждала покрівля самого житлового будинку.

По вул. Кріпильщиків біля будинку 43 постраждали гараж і сарай. Крім того, по вул. Вугільників в будинку 3 пошкоджені дах і перекриття, а в будинку 19 по вул. Більшовиків вогнем, що виник внаслідок потрапляння снаряда, пошкоджено покрівлю та перекриття в літній кухні.

Станом на 10.00 обстановка в місті залишається напруженою. В штатному режимі працюють громадський транспорт і комунальні служби.

В результаті нічного обстрілу в Будьонівському районі пошкоджено газогін по вул. 10 лютого. Аварія локалізована.

На ранок 14 серпня в Донецьку без газу 985 абонентів.

Українська правдаpowered by lun.ua