СБУ перевіряє Ахметова і Єфремова на причетність до фінансування тероризму

П'ятниця, 15 серпня 2014, 22:29

Служба безпеки перевіряє причетність до фінансування тероризму олігарха Рината Ахметова і голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександра Єфремова.

Про це в ефірі телекомпанії "5 канал" сказав заступник голови СБУ Віктор Ягун, повідомляють "Українські Новини".

В той же час, на запитання ведучої, чи є провадження щодо Ахметова і Єфремова, Ягун відповів негативно.

"Немає (проваджень), є провадження щодо фінансування терористичної діяльності і в рамках цього перевіряється вся інформація, яка накопичується, в тому числі і по персоналіях, які ви назвали", - додав він.

Ягун зазначив, що СБУ звернула увагу на те, що низка заводів у зоні, контрольованій терористами на Донбасі, не зазнають нападу, не грабуються, не піддаються обстрілу, в той час, як сусідні будівлі розбомблені.

"Почали розбиратися і зрозуміли, що хтось комусь за щось платить. Фактично такий бізнес на війні", - сказав заступник голови СБУ.

Він додав, що є багато фактів, які свідчать, що, можливо, частина місцевої олігархії на Донбасі брала участь у фінансуванні тероризму, але це повинно довести слідство і встановити суд.

Як відомо, генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження проти Єфремова за підозрою в перевищенні службових повноважень і тиску на керівництво державного підприємства "Луганськвугілля".

powered by lun.ua