Папа Римський може зректися престолу

Вівторок, 19 серпня 2014, 15:06

Папа Римський Франциск може наслідувати приклад свого попередника Бенедикта XVI і зректися престолу через проблеми зі здоров'ям.

Про це він заявив журналістам по дорозі з Південної Кореї в Рим під час прес-конференції на борту літака, передає Deutsche welle.

Папа Римський Франциск розповів журналістами, що може наслідувати приклад свого попередника Бенедикта XVI, який створив прецедент своїм зреченням папського престолу в 2013 році.

Дорогою з Південної Кореї в Рим під час прес-конференції на борту літака папа Франциск заявив, що через проблеми зі здоров'ям він може виявитися не в змозі повноцінно виконувати обов'язки глави римсько-католицької церкви.

За словами 77-річного понтифіка Франциска, тe, що 60 років тому було для єпископа великою рідкістю, сьогодні вважається нормальною практикою.

Архієпископ Буенос-Айреса Хорхе Маріо Бергольо зійшов на папський престол 13 березня 2013, взявши ім'я Франциск.

Перший Папа Римський з Нового Світу заробив хорошу репутацію, відзначившись скромністю і простотою. На прес-конференції на борту літака з Південної Кореї він прокоментував твердження про свою популярність.

"Я дивлюся на це як на великодушність народу Божого. Я намагаюся думати про свої гріхи, своїх помилках, щоб не піддатися гордині", - сказав понтифік Франциск. За його словами, ця популярність може протривати недовго, так як через два-три роки "Господь може покликати його до себе".powered by lun.ua