Очевидці: По Донецьку переміщається "Град" і веде стрілянину

Вівторок, 19 серпня 2014, 18:39

 По Донецьку переміщається установка "Град" і веде безладну стрілянину.

 Про це повідомляють "Новости Донбасса" з посиланням на очевидців.

"Зокрема, машина була помічена на вулиці Щорса в районі її перетину з вулицею Грінкевича. Установка зробила кілька пострілів у напрямку ЦУМу й виїхала. Її супроводжував легковий автомобіль із написом Слов'янськ", - повідомляє видання.

У Донецькій мерії повідомили, що в другій половині дня в результаті артобстрілу в Куйбишевському районі Донецька були пошкоджені житлові й багатоповерхові будинки, і будинкі приватного сектору. 

По вулиці Семенова-Тянь-Шаньского в будинок №17 снаряд потрапили в першому під'їзді у квартиру на 9 поверсі, у другому під'їзді -  у квартиру на 6 поверсі.

Вибуховою хвилею вибило шибки в сусідньому будинку №11, уламками пошкоджені припарковані автомобілі й газопровід. 

Є інформація про двох постраждалих мирних жителів. По вул. Артемівській зруйновані приватні житлові будинки 210 і 212, ушкоджені газопроводи. 

У  Київському районі снаряд потрапив у дев'ятиповерховий житловий будинок 194а, по вул. Артема. Ступінь ушкоджень установлюється.  Там також має місце ушкодження на газових мережах. У зв'язку із цим відключені від газу будинку 204, 204а, 206а, 206б, 208, 210а, 210б.

Станом на 17.30 обстановка в місті вкрай напружена. Жителі повідомляють про те, що практично у всіх районах чутні часті залпи з різних видів зброї. powered by lun.ua