Війська взяли під контроль значну частину Луганська - РНБО

Середа, 20 серпня 2014, 19:11

Значна частина Луганська вже перейшла під контроль сил АТО.

Про це під час брифінгу повідомив речник Інформцентру РНБО Андрій Лисенко.

Він зазначив, що бойові дії в містах Луганську і Донецьку для українських військових ускладнюються застосуванням терористами важкого озброєння. Однак, як наголосив Лисенко, значна частина Луганська перейшла під контроль сил АТО.

"У Луганську найманці чеченської національності продовжують обстріли території міста із застосуванням установок "Град", встановлених у східних кварталах

Паралельно українські військові проводять рейдові дії за напрямом Іловайськ-Зугрес Донецької області. Протягом дня сили АТО вступали у вогневий контакт з терористами у районах Лужків, Сонцеве, Карпово-Надєждовка, Авдіївка, Сабівка та Шевченко.

Лисенко зазначив, що у Луганську наразі неможливо відновити водопостачання через пошкодження розподільчих водопровідних мереж на території міста. До відновлення функціонування Західної фільтрувальної станції були залучені підрозділи ЗС України. Проте провести ремонтні роботи поки що немає можливості через активні бойові дії у місті.

У Луганській області без внутрішнього залізничного сполучення залишаються понад 40% залізничних станцій, у тому числі і обласний центр. 

Українська правдаpowered by lun.ua