В Росії божаться, що всі "КАМАЗи" Путіна повернулися назад

Понеділок, 25 серпня 2014, 10:54

Кількість автомобілів так званого гуманітарного конвою, які виїхали на схід України, співпала з кількістю тих, що повернулися назад.

Про це заявив російському агентству "Інтерфакс" в суботу представник Південного митного управління Раян Фарукшин.

"В даний час всі матеріали митного оформлення свідчать про те, що втрат автомобілів колони гуманітарної допомоги немає", - сказав Фарукшин.

У МЗС РФ раніше підтвердили факт повернення всього конвою з території України.

"Російський гуманітарний конвой зилишив територію України і знаходиться на території РФ", - заявила заступник директора департаменту інформації та друку МЗС РФ Марія Захарова.

22 серпня російська колона з 262 "КАМАЗів" з гуманітарною допомогою без дозволу влади України почала рух в бій Луганська. В РФ заявили, що ці вантажівки доставили в місто майже 2 тисячі тонн продовольства, води, дитячого харчування та медичних товарів.

23 серпня спікер інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко повідомив, що, згідно з оперативною інформацією, в вантажні автомобілі, які зайшли на територію під виглядом гуманітарного конвою, росіяни завантажують обладнання виробничого об'єднання "Топаз", що виробляє сучасні радіолокаційні станції типу "Кольчуга", і обладнання Луганського заводу, де виготовляються патрони для стрілецької зброї.

Він також повідомив, що Україну станом на день суботи залишили 184 вантажівки російської колони так званого гуманітарного конвою, українська сторона не допущена до їх огляду.

powered by lun.ua