Тимошенко: "Замість 300 запроданців у коаліції мають бути 300 спартанців"

Вівторок, 26 серпня 2014, 12:35

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко закликає демократичні сили не суперничати на виборах і створити коаліцію в новій Верховній Раді.

Про це йдеться в її заяві, оприлюдненій прес-службою партії.

"Усі 15 років, які існує "Батьківщина", мета нашої команди була чіткою і зрозумілою: побудова нової, демократичної, європейської України без компромісів із корумпованою, неукраїнською владою та кланами. Тримати цю лінію було надзвичайно важко, однак ми вистояли разом з українським народом та вибороли історичний шанс на справжні зміни", - заявляє Тимошенко.

"Перший крок до змін – це дострокові вибори до Верховної Ради", - додає вона.

За словами Тимошенко, "Батьківщина" іде в парламент, щоб у ньому більше не було ворогів українського народу, які з легкістю голосують за диктаторські закони".

"Щоб до складу вищого законодавчого органу більше не входила п’ята колона Кремля. Щоб європейський курс України більше не підлягав сумнівам. Щоб кращі представники громадянського суспільства та герої Майдану впливали на долю країни. Щоб Україна змінилася на краще і стала справді новою країною", - продовжує вона.

За словами Тимошенко, головним завданням "Батьківщини" у новому парламенті буде "вперше створити проєвропейську, демократичну конституційну більшість".

"Замість 300 запроданців у коаліції мають бути 300 спартанців, які готові покласти всі свої сили для змін у країні", - заявляє лідер "Батьківщини".

"Відтак я закликаю всі прогресивні, демократичні політичні сили до консолідації в новому парламенті. На цих виборах ми маємо боротися не один проти одного, а за майбутнє України", - пропонує Тимошенко.

"В умовах війни ворог у нас один – це зовнішній агресор. Тому принцип непоборювання має стати лейтмотивом виборчої кампанії, щоб потім, за результатами виборів, була сформована надійна демократична конституційна більшість, яка чітко триматиме правильний курс розвитку країни", - додає вона.

Тимошенко вважає: "Ми всі мусимо стати за мир, за Європу та за нову країну!".

Раніше політрада "Батьківщини" вирішила йти на дострокові парламентські вибори зі збереженням партійної команди, яка була сформована напередодні виборів 2012 року.

Президент Петро Порошенко ухвалив рішення розпустити Верховну Раду. Позачергові парламентські вибори мають відбутися 26 жовтня.powered by lun.ua