НАТО оприлюднило супутникові знімки, що підтверджують вторгнення РФ

Четвер, 28 серпня 2014, 18:31

Організація Північноатлантичного договору оприлюднила на своємуофіційному сайті та в соціальних мережах супутникові знімки російської військової техніки, яка перетинає кордон України.

Копію фото з поясненнями оприлюднено також на блозі місії США в НАТО. Зазначено, що джерелом інформації став сервіс DigitalGlobe.

Повідомляється, що фото зроблені неподалік від міста Краснодон (Луганська область), яке розташоване в кількох кілометрах від українсько-російського кордону.

Знімок, який опубліковано в четвер 28 серпня, датований ще 21 серпня.

"Нові супутником знімки демонструють, що війська Росії беруть участь у військових операціях всередині України", - прокоментувала дане фото речник альянсу Оана Лунгеску.

На декількох фото зафіксовані підрозділи самохідної артилерії, що заїхали на територію України, а також вилаштувалися в бойовий порядок. "Це лише вершина асйбергу", - коментують дане фото представники  НАТО, цитати яких наводить блог місії США.

 

Як відомо, Росія тривалий час постачає бойовикам зброю та військове обладнання. Минулого тижня масований неконтрольований перетин кордону відбувся, зокрема, 21-22 серпня. Згодом, 27 серпня, Росія розпочала військове вторгнення в Україну на півдні Донецької області.

НАТО вже тривалий час визнає, що російська армія веде військові дії в Україні.

ЄС наразі відмовляється робити заяви з цього приводу.

Європейська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування