Путін вимагає від Порошенка дати державність захопленим територіям

Неділя, 31 серпня 2014, 13:17

Президент Росії Володимир Путін закликав владу України розпочати переговори з питань державності територій, підконтрольних бойовикам.

Про це президент заявив в інтерв'ю програмі "Недільний час" на "Первом канале", передає телеканал Дождь.

"Потрібно негайно приступити до субстантивних, змістовних переговорів, і не з технічних питань, а з питань політичної організації суспільства і державності на південному сході України з метою безумовного забезпечення законних інтересів людей, які там проживають", - заявив президент Росії.

Крім того, Путін зазначив, що на захоплених територіях потрібно "припинити бойові дії негайно і почати відновлювати інфраструктуру".

"Якщо хтось розраховує, що ситуація, при якій прямою наводкою будуть розстрілювати міста і селища південного сходу України, і що самі ополченці на це ніяк не реагуватимуть, а тільки чекатимуть обіцяних переговорів, то ці люди знаходяться в полоні якихось ілюзій ", - підкреслив Путін.

Також Путін порадив країнам Заходу задуматися про те, в чому полягають європейські демократичні цінності, у зв'язку з підтримкою, яку Захід надає владі України.

"Підтримка державного перевороту, озброєне захоплення влади і придушення незгодних з допомогою збройних сил. Це, що, сучасні європейські цінності? І мені здається, що нашим колегам потрібно про це нагадати. Про їхні власні ідеали", - сказав він.

Як відомо, Росія не визнає вторгнення своєї регулярної армії на територію України, не завчаючи на те, що в 20 км від кордону були захоплені 10 російських десантників.