Порошенко: Ситуація важка, але український бойовий дух сильніший

Понеділок, 1 вересня 2014, 23:02

Президент України Петро Порошенко у понеділок ввечері провів розширене засідання Генерального штабу Збройних Сил України.

Під час засідання заслухали доповіді керівників військових підрозділів щодо ситуації у Донецькій та Луганській областях і реагування на пряму збройну агресію.

"Ситуація важка, але український бойовий дух сильніший, ніж в окупантів. Ми захищаємо власну землю", - заявив Порошенко.

У засіданні Генштабу також взяли участь прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та голова Верховної Ради Олександр Турчинов.  

Жодних подробиць про ухвалені на засіданні рішення не повідомляється.

Як відомо, одним із найскладніших етапів в АТО став Іловайськ. В боях за місто був поранений командир "Донбасу" Семен Семенченко, загинули десятки бійців ЗСУ, добровольчих батальйонів "Донбас", "Азов", "Шахтарськ", "Дніпро".

Українські військові, які потрапили в оточення в районі цього міста, просили надіслати їм підмогу. Однак вона так і не надійшла.

29 серпня українські військові під Іловайськом були обстріляні російськими військами. Повідомлялося про сотню вбитих, велику кількість поранених та взятих у полон.

Українська правдаpowered by lun.ua