Терористи і російські війська зміцнюються на Донбасі – прикордонники

П'ятниця, 12 вересня 2014, 14:39

У межах Донецької та Луганської областей продовжується концентрація та перегрупування терористів та російських військ, їх дозабезпечення озброєнням, важкою бронетехнікою, артилерією та боєприпасами.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Держприкордонслужби.

Згідно з ним, росіяни та терористи проводять активні розвідувальні заходи. По Новоазовському району постійно переміщується спецавтомобіль, який створює радіоелектронні перешкоди та прослуховування абонентів мобільних операторів.

Прикордонники повідомили, що росіяни відвели свої війська від Широкиного поблизу Маріуполя в напрямку Новоазовська.

"Разом з тим на раніше захоплених російськими військовими територіях та на блокпостах збільшується кількість бойовиків від так званої "ДНР", – йдеться у повідомленні.

Крім того, повідомляють прикордонники, поблизу українського населеного пункту Маркіне Новоазовського району офіцери російського ГРУ в спеціальному таборі здійснюють підготовку терористів-розвідників.

За оперативною інформацією поблизу населеного пункту Водіно в Ростовській області на  танкодромі російськими військовими інструкторами проводиться підготовка екіпажів для танків, що були передані терористам.

Також у Ростовській області напроти Донецької та Луганської областей продовжується облаштування вогневих позицій та командних пунктів, розгортання військових наметових містечок та пошук  в прикордонних населених пунктах будівель для розміщення особового складу.

На Кримському напрямку Росія нарощує ударне угруповання своєї армії, на півострові були проведені навчально-тренувальні польоти.

Протягом доби бойових зіткнень підрозділів Держприкордонслужби з терористами та російськими найманцями не відбувалося.

Українська правдаpowered by lun.ua