Терористи заявили, що у Мінську ніякого "перемир'я" не підписували

Субота, 13 вересня 2014, 18:59

Представники самопроголошених ДНР і ЛНР брали участь в переговорах в Мінську в якості спостерігачів і "не були безпосередньо учасниками тристоронньої зустрічі".

Про це заявив спікер "Верховного ради" "ДНР" Борис Литвинов, повідомляє "Дождь".

За словами Литвинова, "прем'єр-міністри" ДНР та ЛН Олександр Захарченко та Ігор Плотницький "не були безпосередньо учасниками тристоронньої зустрічі".

"Вони були свідками цієї справи, я так трактую", - пояснив Литвинов.

Захарченко, за словами Литвинова, розповів, що брав участь у зустрічі з поваги до ініціатив президента Росії Володимира Путіна. "Прем'єр" ДНР "уважно слухав, що там відбувається, і прийняв до відома те, про що домовилися три сторони".

Литвинов підкреслив, що Захарченко і Плотницький "розписалися в тому, що прийняли до розгляду" протокол, що викликає "багато питань".

"Напевно, можна розглядати цей документ як основу можливих майбутніх переговорів", допустив спікер "Верховного ради" "ДНР", але виконувати всі його 12 пунктів зараз "не представляється можливим".

"Я б назвав його протоколом про наміри, по кожному з цих пунктів потрібно сідати і розмовляти", - заявив Литвинов.

Як відомо, на переговорах контактної групи між представниками України, "ДНР" і "ЛНР" за участю ОБСЄ 5 вересня було підписано протокол про припинення вогню на Донбасі з 18:00 того ж дня.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.