Журналісти Найєм та Лещенко балотуватимуться від "Блоку Порошенка"

83 перегляди
Неділя, 14 вересня 2014, 11:27

Журналісти Мустафа Найєм та Сергій Лещенко офіційно підтвердили своє висування у нардепи на парламентських виборах у складі "Блоку Петра Порошенка".

Про це журналісти повідомили перед початком з'їзду партії 14 вересня.

Зокрема, Мустафа Найєм зауважив, що не займатиметься журналістикою до  тих пір, поки займатиметься політичною діяльністю.

"Думаю, що найбільшим злочином проти журналістики буде продовжувати працювати в журналістиці і бути в політиці. Тому для мене цей шлях (журналістика) закритий, поки я залучений до політичної діяльності", - зазначив він.

Крім того, за його словами, він не хоче таким чином дискредитувати своїх колег-журналістів, з якими він працював раніше і яких "дуже поважає".

"Очікую, що ті люди, які залишилися у професії, будуть нашими найбільшими помічниками, в тому сенсі що вони будуть нас найбільше критикувати і не дозволять нам скочуватися в бік", - додав Найєм.

У свою чергу Сергій Лещенко зазначив, що на даний момент ще не ухвалив рішення щодо припинення журналістської діяльності. За його словами, це станеться після того, як він обговорить це питання з  головним редактором свого видання.

Разом з тим, за словами журналістів, на момент проведення з'їзда вони не знали свої номера у списку партії. 

Фото Оксани Денисової

"Для мене депутатство не є квитком в один кінець. Якщо політичний процес партії, до якої ми зараз приєднуємося, буде суперечити здоровому глузду, принципам демократії і нас примушуватимуть голосувати якісь такі (недемократичні) пропозиції, ми просто не будемо цього робити. Думаю, що це розуміють ті, хто нас беруть (у список)", - зазначив Лещенко. 

Окрім того свою участь у виборчій кампанії від "Блоку Порошенка" підтвердила координатор руху ЧЕСНО Світлана Заліщук. 

Українська правда 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua