Прес-центр АТО: Бойовики можуть використати хімічну зброю

Вівторок, 16 вересня 2014, 13:22

В АТО попереджають, що бойовики можуть застосувати хімічну зброю.

Про це повідомляє прес-центр АТО на своїй сторінці у Facebook

"За даними радіоперехопення, здійсненого спецслужбами України, стало відомо, що через невдалі чисельні спроби незаконних збройних формувань захопити аеропорт Донецьк, який охороняють українські силовики, терористами, як один з останніх шансів, планується застосувати хімічну зброю", - сказано в повідомленні.

Згідно з повідомленням йдеться про "міномет "Тюльпан" та відповідні заборонені міжнародними нормами хімічні боєприпаси, від яких можуть постраждати і мирні мешканці в районі".

"Слід зазначити, що зазначена зброя і боєприпаси відсутні у Збройних Силах України та інших військових формуваннях нашої держави", - наголосили в прес-центрі АТО.

Зазначене озброєння з боєприпасами великої потужності у звичайному спорядженні вже застосовувалося незаконними збройним формуваннями при штурмі аеродрому Луганськ, але при цьому хімічні боєприпаси терористи не застосовували.

Крім того, повідомленні зазначається, що бандитами, після застосування зброї, буде обвинувачена саме українська сторона у втратах серед мирного населення.

Українська правдаpowered by lun.ua