Під час АТО загинуло 5 медиків, а 50 поранено – Богомолець

Понеділок, 22 вересня 2014, 20:40

Під час проведення АТО 5 медиків загинуло, 50 поранено, а доля 4-х медичних працівників залишається невідомою.

Про це повідомила радник президента України Ольга Богомолець на зустрічі з представниками дипломатичних місій, акредитованих в Україні.

Окрім того, за її словами, при АП створено Координаційний центр з надання допомоги усім постраждалим у зоні АТО та координації міжнародної допомоги для цих цілей.

Зараз Координаційний центр веде активну роботу зі створення бази даних усіх, хто постраждав, загинув чи втратив зв'язок з родичами. "Для реалізації проекту Координаційного центру ми маємо групи волонтерів, які вже працюють у різних регіонах України і безпосередньо у зоні АТО", - повідомила Богомолець.

Вона зазначила, що найближчим часом Координаційний центр остаточно сформує і передасть до посольств іноземних країн список нагальних потреб гуманітарної допомоги постраждалим від конфлікту на Сході.

Радник Президента також повідомила про загальноукраїнські курси цивільної оборони, які будуть проводитися, в першу чергу, для медичних працівників та волонтерів, а також для усіх охочих, що дозволить значно підняти рівень парамедичних навичок серед населення.

Українська правдаpowered by lun.ua