У Щасті українських бійців обстрілюють нікому не підконтрольні терористи

Субота, 27 вересня 2014, 19:41

Батальйони терористів "Заря" і "Дон", які нікому не підкорюються і діють на власний розсуд, обстрілюють українських військових у м.Щастя.

Про це повідомив губернатор Луганської області Генадій Москаль.

"27 вересня о 16:00 знову почався обстріл м.Щастя із с.Весела Гора, що контролюється терористами ЛНР", - заявив Москаль.

"Б’ють далекобійними пушками по дислокації 92-ї бригади збройних сил України. Поранених і вбитих, на щастя, поки немає. Обстріл триває і в ці хвилини", - зазначив він.

"За нашою інформацією, по українських військових стріляють батальйони терористів "Заря" і "Дон", які не підпорядковуються нікому, а діють на власний розсуд. Саме ці батальйони здійснили обстріл із гранатометів та стрілецької зброї блок-посту Нацгвардії в районі Бахмутки на виїзді в м.Лисичанськ. Поранений один нацгвардієць", - додав Москаль.

Також поблизу с. Трьохізбинка Слов’яносербського району в засаду потрапила кременчуцька рота міліції, яку обстріляли з лісопосадки

"Міліціонери атаку відбили, одного з них легко поранено", - додав глава Луганської ОДА.

Згідно з повідомленням, місії ОБСЄ, Міноборони Росії, послу Російської Федерації в Україні Михайлу Зурабову та контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі направлено телеграми  з інформацією, що досягнуті в Мінську домовленості про припинення вогню вкотре грубо порушуються так званою ЛНР, і проханням вплинути на бойовиків.

Українська правда powered by lun.ua