Тимчук: Бойовики конфліктують між собою і з військовими РФ

Вівторок, 30 вересня 2014, 08:28

Серед бойовиків розвиваються конфлікти як в Донецькій, так і Луганській областях, в Донецьку зафіксована перестрілка між підрозділами ЗС РФ і бойовиками.

Про це повідомляє керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук у Facebook.

В районі Донецька проведена ротація сил бойовиків і російських найманців. Вивільнені підрозділи відправлені на більш спокійні ділянки "фронту".

У двох районах Донецька відзначені перестрілки між підрозділами ЗС РФ і групами терористів. Одночасно зафіксовано вибуття з Донецька на територію Росії як мінімум 2 "КамАЗів" з "вантажем 200" - російських найманців, які загинули при штурмах аеропорту.

"Польові командири" терористичних організацій активно шукають можливість отримати власні канали зв'язку з Москвою для отримання "адресної допомоги" з Росії.

Такий канал зв'язку з'явився в розпорядженні командира однієї з терористичних груп - в Горлівці - Ігоря Безлера. Це, за словами Тимчука, викликало його конфлікт з керівництвом "ДНР", яке хоче одноосібно контактувати з російським військовим керівництвом.

"В "ЛНР" розвивається конфлікт між "главою ЛНР" І.Плотніцкім і "міністром оборони ЛНР" І.Плотніковим. Останній звинувачує "лідера" у зв'язках з "київської хунтою" та некомпетентності у військових питаннях. Конфлікт перейшов у публічну площину - "міністр оборони ЛНР" вже відкрито, в публічних виступах критикує свого "начальника", - написав Тимчук.powered by lun.ua