Регіонали і Льовочкін під вибори стали "миротворцями"

Вівторок, 9 вересня 2014, 15:54

Партія регіонів і Партія розвитку України ухвалять рішення про об'єднання в "опозиційний блок" для участі в парламентських виборах на засіданнях вищих органів цих партій.

Про це заявив голова виконкому Партії розвитку України Сергій Ларін на брифінгу у вівторок, передає "Інтерфакс-Україна".

Один з лідерів Партії регіонів Борис Колесніков також заявив, що таке рішення буде прийнято на політраді і з'їзді Партії регіонів.

Разом з тим він підкреслив, що до складу опозиційного блоку також увійдуть більше 25 громадських організацій.

Крім того "​​опозиційний блок" має намір в перебігу тижня провести форум, на якому буде ухвалено створення об'єднання опозиційних сил, повідомив Ларін.

На "круглому столі" у вівторок був підписаний меморандум, в якому її учасники прийняли рішення про об'єднання "всіх конструктивних сил, у складі об'єднаної опозиції, куди повинні увійти політичні партії, громадські організації і профспілки".

"Ми готові запропонувати альтернативу нинішній бездарній владі", - йдеться в меморандумі.

"Ми готові створити "коаліцію Миру" і кинути виклик "партії Війни". Ми готові йти на вибори, перемагати, брати на себе відповідальність за порятунок країни та її економіки", - наголошується в тексті меморандуму.

Згідно з календарним планом заходів з організації та проведення позачергових парламентських виборів, останній термін висунення кандидатів народні депутати від партій - 15 вересня.

Позачергові парламентські вибори в Україні заплановані на 26 жовтня 2014 року.

Як відомо, при падінні режиму Януковича загинули понад сотня мирних громадян.

Керівництво правлячої на той момент Партії регіонів оголошено в розшук.

Партію розвитку України створив екс-глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін із соратниками.

Сергій Ларін - екс-губернатор Кіровоградської області та екс-заступник глави АП під час президентства Януковича.powered by lun.ua